МВС: робота приймальників-розподільників для дітей потребує якісних змін

20.11.2013

Тема «Реформування приймальників-розподільників для дітей, як складова реалізації Концепції кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні» обговорювалася сьогодні під час круглого столу фахівцями МВС, Мін’юсту, Мінсоцполітики, МОЗ, громадських організацій тощо.

Психологів Броварського району навчали попереджувати насильство в школі

14.11.2013

Тренерки Жіночого консорціуму України провели 5 листопада 2013 року навчання для практичних психологів та соціальних педагогів шкіл.

Приймальники-розподільники потрібно ліквідувати, проте їх ресурси мають залишитися дітям

23.09.2013

Приймальники-розподільники для дітей не є виховними закладами, не є закладами пенітенціарної системи, тому, моніторингова група з дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках вагалась, які стандарти взяти за основу. Беручи за основу Конвенцію ООН про права дитини, ми взяли стандарти, яким має відповідати пенітенціарний заклад для дітей.

У МВС підтримують правозахисників щодо реформування прифмальників-розподільників для дітей

06.09.2013

Приймальники-розподільники для дітей системи МВС мають бути кардинально реформовані. Такими є висновки громадських організацій у результаті моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей системи МВС.

Коаліція "Права дитини в Україні": приймальники-розподільники порушують права дитини, але вони можуть стати гарним ресурсом для створення нових центрів для дітей у конфлікті з законом

05.09.2013

Приймальники – розподільники у тому вигляді, як вони існують на даний час, мають бути кардинально реформовані, а ресурсну базу цих закладів слід використати для створення центрів для дітей у конфлікті з законом. Про це засвідчили результати моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках при органах внутрішніх справ, який проводився Коаліцією громадських організацій «Права дитини в Україні» за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» і Міжнародної організації «Save the Children».

Коаліція "Права дитини в Україні" звертається у відкритому листі до Азарова з проханням захистити права дітей без супроводу з країн СНД

31.05.2013

Коаліція «Права дитини в Україні» звертається у відкритому листі до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з проханням захистити права дітей без супроводу з країн СНД.

Коли дитину дурять дорослі, її життя може перетворитися на трагедію

31.05.2013

Історія 17-ої Анни, що вразила героїчністю дівчинки та циннічністю соціальних служб.

Держава пропонує дитині тюрму замість сімейного затишку

31.05.2013

Діти без супроводу перебувають в закритих міліцейських закладах - про цю кричущу проблему наголосила Коаліція «Права дитини в Україні» під час прес-конференції, яка відбулась 31 травня 2013 року.

У Києві відбудеться прес-конференція щодо захисту прав дітей без супроводу

30.05.2013

Мова піде про кричущу ситуацію відсутності захисту дітей без супроводу в країнах СНД . Діти віком від 3 до 18 років з країн СНД (України, Російської Федерації, Молдови, тощо) утримуються в міліцейських установах всупереч міжнародним стандартам, які говорять, що «діти без супроводу або розлучені діти не мають утримуватись під вартою»

Підготовлено команду для моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей

27.03.2013

25-26 березня 2013 року у м. Києві, незважаючи на погодні умови і великий снігопад, відбувся тренінг з підготовки груп моніторингу дотримання прав дитини в діяльності приймальників-розподільників для дітей системи ОВС України.

У Києві готуватимуть групи моніторингу дотримання прав дитини в діяльності приймальників-розподільників

20.03.2013

25-26 березня 2013 року у м. Києві відбудеться тренінг з підготовки груп моніторингу дотримання прав дитини в діяльності приймальників-розподільників для дітей системи ОВС України.

У МВС почали моніторити дотримання прав дітей у приймальниках-розподільниках

01.03.2013

Система моніторингу дотримання прав дітей у приймальниках-розподільниках почала діяти у Міністерстві внутрішніх справ України. Це повідомляє прес-служба МВС.

Київський приймальник-розподільник для дітей перевірили представники омбудсмена та представники громадських організацій

28.02.2013

22 лютого 2013 р. спільна моніторингова група відвідала Київський приймальник-розподільник для дітей.

В приймальниках-розподільника для дітей починаються громадські перевірки

01.02.2013

Коаліція «Права дитини в Україні» розпочинає моніторинг дотримання прав дитини у приймальниках-розподільниках для дітей. Моніторинг здійснюється на замовлення Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС та за підтримки міжнародного фонду «Відродження» і міжнародної громадської організації «Save the Children».

Омбудсмен та ЮНІСЕФ підписали угоду про співробітництво

19.12.2012

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська та голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо підписали Угоду про співробітництво.

Ратифікована Україною Конвенція ООН про права дитини не виконується

20.11.2012

20 листопада - День прийняття Конвенції ООН про права дитини. Незважаючи на основоположне право дитини на виховання і розвиток у сім’ї, зазначене у преамбулі Конвенції ООН, тисячі дітей в Україні виховуються в інтернатах, де це право не забезпечується.

Права дитини і недитячі проблеми

17.11.2012

9 листопада о 15.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція на тему «Права дитини і недитячі проблеми», присвячена 23-ій річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини.

24 жовтня Україна звітує в Женеві про права людини

17.10.2012

24 жовтня у Женеві озвучать урядову доповідь від України про права людини на основі чотирирічного моніторингу - Універсального періодичного огляду. Україна в рамках УПО звітує вдруге.

Чи вирішить періодичний огляд ООН проблеми прав людини?

15.10.2012

24 жовтня у Женеві озвучать урядову доповідь від України про права людини на основі чотирирічного моніторингу - Універсального періодичного огляду.

Коаліція "Прав дитини в Україні" представила свої рекомендації місіям 20 країн, які є членами ООН

04.08.2012

31 серпня 2012 року – місії 20-ти країн, які є членами ООН, в рамках другого Універсального періодичного огляду (моніторинг дотримання прав людини в Україні, який здійснює Рада з прав людини ООН) заслухали правозахисні організації, зокрема представника Коаліції «Права дитини в Україні».

«  1 2 3 4  »
Блог

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017