Cемінар "Кидаємо виклик порушенням прав дитини за допомогою правової адвокації в Україні"

15.04.2015

Триває набір учасників на семінар "Кидаємо виклик порушенням прав дитини за допомогою правової адвокації в Україні", що відбудеться 14-15 травня 2015 року.

Коаліція "Права дитини в Україні" провела загальні збори

04.04.2015

2-3 квітня відбулись загальні збори Коаліції "Права дитини в Україні". Представники організацій-учасників обговорили подальшу діяльність щодо впровадження Конвенції ООН про права дитини, Заключних спостережень та рекомендації Комітету ООН з прав дитини, моніторингу ситуації, тощо.

Кишинівська угода дітям без супроводу додає лише страждань, такі дані у звіті CRIN

18.12.2014

В Україні презентували звіт про дотримання прав дитини без супроводу в країнах СНД, що підготовлений Міжнародно мережею з прав дитини CRIN, за участю Коаліції "Права дитини в Україні". За даними звіту CRIN, закони, спрямовані на захист дітей без супроводу, тільки додають їм страждань. Кишинівська угода - головний інструмент щодо становища дітей без супроводу в регіоні, а також внутрішнє законодавство країн СНД не керуються інтересами дитини і ставляться до дітей без супроводу як до злочинців, а не пропонують їм захист.

Коаліція «Права дитини в Україні» запрошує взяти участь у круглому столі «Діти без супроводу: опіка та повернення»

24.11.2014

16 грудня 2014 року о 10.00 у м. Києві відбудеться круглий стіл «Діти без супроводу: опіка та повернення».

Всесвітній день дитини: діти війни

21.11.2014

У Всесвітній день дитини, коли Україну розриває війна, дорослим варто підкреслити про збільшення кількості системних порушень прав дитини.

Прес-конференція на тему:"Всесвітній день дитини - діти війни"

20.11.2014

У Києві, 20 листопада 2014 року на 12:00, у приміщенні ІА "Інтерфакс Україна" відбудеться прес-конференція "Всесвітній день дитини - діти війни"

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

07.10.2014

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

07.10.2014

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.

Стандарти гуманітарної допомоги в умовах воєнного конфлікту були детально розглянуті в Києві

01.09.2014

27-28 серпня 2014 року в Києві відбувся семінар "Стандарти гуманітарної допомоги"

В Києві говоритимуть про стандарти гуманітарної допомоги

26.08.2014

27-28 серпня 2014 року в Києві відбувся семінар "Стандарти гуманітарної допомоги". Під час семінару будуть розглянуті питання, які мають враховуватись у розробці гуманітарних програм для допомоги переселенцям з Криму, Донецької та Луганської областей

Жіночий консорціум України організовує семінар "Стандарти гуманітарної допомоги"

22.08.2014

27-28 серпня 2014 року відбудеться семінар "Стандарти гуманітарної допомоги" для представників організацій-партнерів проекту «Гуманітарна допомога в Україні», членів коаліції «Права дитини в Україні» та членів Жіночого консорціуму України.

В Албанії проходить Міжнародна літня школа з проведення моніторингу дотримання прав дитини

15.07.2014

Представники України обговорять з учасниками з інших країн Адаптовану версію для дітей Заключних спостережень та рекомендацій Комітету ООН з прав дитини (2011), яку підготував Жіночий консорціум України разом з Коаліцією "Права дитини в Україні" для забезпечення доступу дітей до процесу впровадження Конвенції ООН про права дитини.

Представники чотирьох шкіл навчились планувати роботу з попередження принижуючи гідність поводження в школі

01.07.2014

24-26 червня 2014 року, відбувся семінар «Планування роботи з попередження насильства в школі», де вивчали методи планування та визначення потреб зважаючи на шведський досвід, де таке планування є постійним. У семінарі взяли участь педагоги та адміністрація 4 шкіл з Київської та Житомирської областей, а також з міста Києва, які беруть участь у проекті «Попередження насильства між дітьми в школі».

Права дітей в Україні: невтішні реалії

04.06.2014

Права дитини – це, перш за все, права людини. Тому захист прав дитини, моніторинг ситуації щодо дотримання цих прав і реагування на випадки як звичайних порушень так і на випадки порушень через недосконалість законодавства – це один із пріоритетних напрямів соціальної відповідальності чи не кожного юриста. Але разом з тим це має бути основним напрямом щоденної діяльності (!) державних чиновників.

Жіночий консорціум України навчає педагогів Київщини та Житомирщини попереджувати насильство над дітьми

04.06.2014

Більше 80 педагогів з чотирьох пілотних навчальних закладів Києва, Київської області та Житомира взяли участь в тренінгах з курсу попередження насильства, що проводять тренерки Жіночого консорціуму України.

Доля дітей України у сучасній війні: держава та суспільство мусять взяти на себе відповідальність

29.05.2014

«За даними ООН в різних куточках світу в збройних конфліктах приймають участь більше 300 тисяч дітей, віком до 15 років. За останнє десятиріччя в різних гарячих точках загинуло 2 млн. дітей, ще 6 млн. отримали серйозні поранення або стали інвалідами», - підкреслює Діна Гуд, координатор проектів Представництво ХАЙЕС в Україні.

Громадські організації говоритимуть про проблеми про проблеми дітей в зонах конфліктів в Україні

26.05.2014

9 травня 2014 р. о 13:00 в Прес-центі Інформаційного агентства ЛIГАБізнесІнформ (вул. Шамрило, 23) відбудеться прес-конференція на тему "Діти і вимушене переміщення".

У Києві навчали надавати допомогу в умовах тривалої кризової ситуації

15.05.2014

3 травня в Києві, тренерки Жіночого консорціуму України Олена Соловйова та Євгенія Дубровська розповідали як надавати допомогу дітям в умовах тривалої кризової ситуації. У тренінгу взяли участь співробітники Інститутів підвищення кваліфікації педагогів, які раніше пройшли навчання з питання організації роботи з попередження насильства над дітьми.

Коаліція "Права дитини в Україні" закликає батьків берегти дітей

30.04.2014

Коаліція громадських організацій «Права дитини в Україні» підтримує звернення Правозахисного центру «Поступ» щодо участі дітей в акціях під час конфлікту та закликає батьків берегти дітей.

Жіночий консорціум України презентував ситуацію щодо насильства між дітьми у чотирьох пілотних школах

14.04.2014

10 квітня 2014 Жіночий консорціум України завершив цикл презентацій аналізу, проведеного в пілотних школах Київської та Житомирської областей. 10 квітня 2014 Жіночий консорціум України завершив цикл презентацій аналізу, проведеного в пілотних школах Київської та Житомирської областей.

Громадські організації об`єднуються для зміцнення захисту прав та інтересів дитини в Україні

24.01.2014

25 січня 2012 року десять громадських та міжнародних організацій в Україні створили неформальну коаліцію, яка отримала назву «Права дитини в Україні». В умовах економічної кризи та скорочення соціальних видатків діти потребують особливого захисту та сильного представника. Це стало основною передумовою об’єднання організацій з різних регіонів України, які увійшли до складу Коаліції.

«  1 2 3 4  »
Блог

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017