Школа має бути демократичною – правозахисники допоможуть урядовцям впровадити світові стандарти освіти

26.10.2017

Школа має бути демократичною – правозахисники допоможуть урядовцям впровадити світові стандарти освіти

Коаліція «Права дитини в Україні» обговорила стратегію діяльності на наступні 3 роки

14.03.2017

У січні-лютому 2017 року організації учасниці Коаліції «Права дитини в Україні» обговорили стратегічні напрямки діяльності Коаліції на наступні три роки.

«Загальна ситуація із правами дитини в Україні істотно не покращилась, а навіть погіршилася», – експерти

09.02.2017

До вашої уваги розділ звіту правозахисних організацій «Права людини в Україні – 2016» .

Коаліція "Права дитини в Україні" прийняла участь в парламентських слуханнях

18.10.2016

12 жовтня у Верховній Раді України відбудлись парламентські слухання на тему:"Права дитини в Україні:забезпечення, дотримання, захист".

Школа – безпечне середовище? Право на освіту.

01.09.2016

Представники Коаліції "Права дитини в Україні" в ефірі Українського радіо розмовляють про право дитини на освіту, безпеку шкільного середовища, реформування освіти.

У Одесі відбулась Всеукраїнська дитяча літня школа з прав дитини

18.08.2016

11-14 серпня Одеса приймала юних учасників і учасниць Літньої школи з прав дитини. Впродовж чотирьох днів діти отримували знання щодо прав дитини та вчились особливостям проведення дослідження зі з’ясування думки дітей щодо реалізації прав дитини в Україні.

Грудне вигодовування як ключ до реалізації цілей сталого розвитку

29.07.2016

Тема Всесвітнього тижня грудного вигодовування – 2016, який триватиме з 1 по 7 серпня, наголошує на зв'язку між грудним вигодовуванням і Цілями сталого розвитку (ЦСР). ЦСР є основою глобальних зобов’язань і дій в напрямку справедливого розвитку. Цього року Всесвітній альянс дій на підтримку грудного вигодовування (WABA) приймає на себе завдання внести питання харчування немовлят та дітей раннього віку у стратегії сталого розвитку.

В Україні продовжують порушувати права немовлят на грудне вигодовування

20.07.2016

В Україні, не дивлячись на позицію Міністерства охорони здоров’я якнайширше підтримувати грудне вигодовування, виробники замінників грудного молока агресивно рекламують свою продукцію, переконуючи матерів дотримуватись правил, які підривають грудне вигодовування.

Право бути захищеним

04.07.2016

Представники Коаліції "Права дитини в Україні" в ефірі Українського радіо розмовляють про залучення дітей у військовий конфлікт, про право бути захищеними навіть під час перебування на території, де ведуться бойові дії та про проблеми координації між державними та недержавними органами в системі захисту прав дитини.

Діти на сході

03.07.2016

Представники Коаліції "Права дитини в Україні" в ефірі Українського Радіо говорять про проблему залучення дітей до збройного конфлікту на сході України.

1 червня - Коаліція «Права дитини в Україні» звернулась до Президента з вимогою недопущення участі дітей у збройних конфліктах

02.06.2016

«Діти не злочинці! Вони жертви!» – під таким гаслом 1 червня пройшла акція під стінами адміністрації Президента, організаторами якої виступила коаліція «Права дитини в Україні». Представники коаліції закликали Гаранта стати на захист прав дитини на окупованих територіях і передали другий відкритий лист Президента з вимогою зупинити кримінальне переслідування дітей, які були залученні до збройного конфлікту.

Діти у війні: факти чи фантазії?

31.05.2016

1 червня о 12.30 відбудеться акція під будівлею Президента під час якої Коаліція “Права дитини в Україні” вручить другого відкритого листа Президенту щодо недопущення участі дітей у збройному конфлікті та необхідності координації зусиль у роботі з попередження залучення дітей.

В Україні діти отримали право звертатися до Комітету з прав дитини ООН

17.03.2016

Верховна Рада ратифікувала факультативний протокол до конвенції про права дитини щодо процедури повідомлень. За прийняття проголосували 244 депутати при мінімально необхідних 226, передають Українські новини.

AFEW-Україна увійшла до Коаліції «Права дитини в Україні»

16.03.2016

Склад Коаліції НУО «Права дитини в Україні» поповнився новою організацією – Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Ukraine).

Коаліція "Права дитини в Україні" звернулась у відкритому листі до Президента України щодо недопущення участі дітей у збройних конфліктах

04.02.2016

Коаліція «Права дитини в Україні», яка об’єднує 16 національних та міжнародних неурядових організацій звернулась з відкритим листом до Президента України щодо недопущення участі дітей у збройних конфліктах.

Чи почує країна голоси дітей? Результати моніторингу «Голоси дітей»

20.11.2015

20 листопада відбулася прес-конференція за результатами унікального моніторингу «Голоси дітей». Головною її темою стали основні проблеми дотримання прав дитини та рекомендації дорослим з вуст юних моніторів. Унікальність дослідження полягає в тому, що його провели саме діти віком від 12 до 16 років.

Підсумки круглого столу "Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні"

19.11.2015

19 листопада до Всесвітнього дня дитини пройшло засідання Круглого столу на тему : «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні».

Круглий стіл «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні»

09.11.2015

19 листопада 2015 року у місті Києві відбудеться круглий стіл «Дотримання Конвенції ООН про права дитини в Україні». Захід проводиться Комітетом Верховної Ради України у справах сім`ї, молоді, спорту та туризму у співпраці з Коаіліцією громадських організацій «Права дитини в Україні» та Save the Children International.

Міцні коаліції на захисті прав дитини: навчальний компонент

06.11.2015

На початку листопада представниці Коаліції «Права дитини в Україні» взяли участь у тренінгу зі зміцнення коаліцій НДО, які працюють на захист прав дитини.Тренінг відбувся 1-2 листопада у м. Тбілісі.

Семінар по правовій адвокації в Україні

22.05.2015

В Києві 14 - 15 травня пройшов семінар "Кидаючи виклик порушеням прав дитини з допомогою правової адвокації". Семінар був організований спільно Жіночим Консорціумом України, CRIN , Юридичною фірмою "Фомін, Сергієнко та партнери" та Коаліцією НУО"Права дитини в Україні", за фінансової підримки Save the Children International.

«  1 2 3 4  »
Блог

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017