AFEW-Україна увійшла до Коаліції «Права дитини в Україні»
16.03.2016

 Склад Коаліції НУО "Права дитини в Україні" поповнився новою організацією – Міжнародним благодійним фондом «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Ukraine).Коаліція об’єднала в собі громадські та міжнародні організації й об’єднання, що працюють в інтересах дітей на території України, та є дієвим комунікативним майданчиком для обміну досвідом та підвищення кваліфікації у царині захисту прав дитини та важливим агентом впливу на прийняття рішень у галузі прав дитини в Україні.

Раді вітати AFEW-Україна  у складі Коаліції оскільки організація  має кфаліфікований експертний склад, а також значний досвід роботи із  підлітками груп ризику, особливо тими, які мають досвід вживання психоактивних речовин, та тих, хто перебуває в конфлікті з законом і таке розширення сприятиме компетентності та зміцненню потенціалу Коаліції та поліпшенню взаємодії урядових і неурядових організацій в інтересах дітей в Україні.

Блог

Практика обшукування учнів на ЗНО порушує права дитини – правозахисники

Правозахисники занепокоєні практикою персональних обшуків за допомогою металошукачів учнів, які проходять зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО). Вони вважають, що це порушує права дитини на свободу та недоторканість, а також створює для дітей додаткову стресову ситуацію.

24.05.2017

Через останні реформи школи не зацікавлені фіксувати жорстоке поводження з дітьми – експертка

В умовах існуючої на сьогодні системи попередження насильства та жорстокого поводження щодо дітей школи не зацікавлені фіксувати випадки жорстокого поводження та передавати цю інформацію до координуючого органу.

27.04.2017

Права дитини не в пріоритеті?

Ситуація в Україні з захистом прав дитини системно погіршується. Що можна змінити?

26.04.2017